14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Впереддень цих важливих для нашої країни дат у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося свято “Ми діти козацького роду”. Це свято не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Діти «скакали на конях», «розпалювали багаття», «варили картоплю», «переправляли козачок через річку», а потім зіграли в музичну гру «Булава». Справжні козаки та козачки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.  В змаганнях перемогла дружба.

Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

Колектив ДНЗ вітає усіх чоловіків з Днем Українського козацтва та з Днем захисника України.

One Reply to “До Дня Українського козацтва та Дня захисника України”

  1. Вітаю з і святами! Моя донечко надзвичайно задоволена, бо чекала з нетерпінням цього свята та цих змагань. Я дивилась в онлайн це свято. Дуже сподобалось. Впевнена, що патріотичний дух ми разом виховаємо у наших дітей. Так Тримати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *