Тиждень фінансової грамотності дошкільників

З  01.11.2021р. по 05.11.2021року  в ДНЗ № 12 був  проведений тематичний тиждень фінансової грамотності «Заощадлива малеча»

В рамках проведення тижня відбувся тренінг для педагогів на тему «Душа і гроші», який підготувала та провела практичний психолог Книгницька О. В.

Дошкільники грали в дидактичні ігри: «Розкладіть товар», «Умілі руки», «Не помиліться», «Оцініть вчинок», «Що є важливішим», «Ми – художники», «Чия праця є важливішою», сюжетно – рольові ігри : «Магазин», «Аптека», «Будівництво»

Були проведені бесіди на тему: «Чому від Федори втік посуд?», «Бережене сто разів віддячить», «Тепло у дитячому садку», заняття   «Вода – безцінний дар природи», «Потреби рослин, тварин, птахів. Бережімо природу!», «Для чого людям потрібні гроші? Гроші і ціна», ручна праця «Полікуємо наші книжки», діти гали в ігри – емпатії «Радо віх вітаємо, друзів зустрічаємо», «Ображені речі». Діти середньої та старшої груп долучились до виставки малюнків.

Вихователі опрацювали методичні посібники для дітей різного віку. «Як працювати з економічною казкою», «Перші кроки в економіку», «Секрети економії для маленького патріота» тощо.

Вихованці дізналися про базові фінансові та соціальні поняття, такі, як економія та дбайливе ставлення до цінних для нас речей.

Батьки взяли участь у опитуванні (google-форма)  «Діти та фінанси»

Сподіваємось, що цілеспрямована спільна діяльність дошкільного закладу та батьків  вихованців щодо формування фінансової грамотності дітей зробить їх майбутнє життя економічно стабільним й допоможе відчути себе вільно та впевнено.