Тренінг з елементами навчання для вихователів “Попередження насильства, виявлення дитини, яка постраждала від домашнього насильства”

У народі кажуть: «Щаслива дитина – щаслива родина». Будинок символізує міцність та стійкість сім’ї. Ми як вихователі також маємо дбати  про безпечне освітнє середовище в нашому закладі, а оскільки дитячий садочок – це другий дім, у якому вихованці проводять більшу частину дня, то нам необхідно облаштувати прилеглу до будинку територію, щоб тим, хто  живе у ньому було приємно і комфортно. Адже багато чого залежить саме від нашої з вами роботи.

23 березня 2023 року практичним психологом ЗДО № 12 “Сузір’я” Гузик С. М. було проведено тренінг для вихователів з елементами навчання “Попередження насильства, виявлення дитини, яка постраждала від домашнього насильства” з метою вдосконалення навичок учасників тренінгу по виявленню насильства вдома, опрацюванню навичок розпізнавання дітей, які постраждали від насилля та навчанню правильно реагувати та діяти в таких ситуаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *