Прививати любов до рідної мови – духовного джерела українського народу, вдосконалювати монологічне та діалогічне мовлення, його виразність, образність, правильність, розвивати креативне мислення, інтелектуальні та комунікативні здібності кожної дитини, виховувати самостійну, ініціативну особистість з високим рівнем мовленнєвої культури і творчості, яка проявляє інтерес до публічного виступу з дошкільного віку, покликане ораторське мистецтво – риторика. О.В.Сухомлинський неодноразово підкреслював, що мистецтво виховання, насамперед, полягає в тому, щоб допомогти дітям опанувати мистецтво говорити: навчити їх не тільки володіти мовою, а й говорити красиво.

         Базовий компонент дошкільної освіти націлює на виховання дошкільника як життєздатної, впевненої у собі, оптимістичної, творчої особистості. Досягти цієї мети неможливо, якщо не навчити дитину бути хорошим співбесідником, успішно виступати з повідомленням перед аудиторією, логічно висловлювати власні думки, говорити правильно, чітко, переконливо, виразно, образно.

         З метою спрямувати педагогів до самовдосконалення та підготувати до виступів перед батьківським колективом, атестаціями та іншими заходами, причетними до навчально-виховного та освітнього процесів практичний психолог ДНЗ № 12 провела з педагогами тренінг ” Ораторське мистецтво як запорука успішності педагога”, завданням якого було роз’яснити про можливості людини, яка володіє ораторським мистецтвом; надати інформацію про основні засади успішного виступу перед аудиторією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *