Тренінг «Розвиток навичок вербального та невербального спілкування»

Спілкування пронизує все наше життя, це така ж потреба, як вода і їжа. В умовах повної самотності у людини на шостий день починаються слухові та зорові галюцинації. Вона спілкується із цими неіснуючими образами.

Ознайомлення з таким психологічним феноменом, як спілкування, розпочнемо зі стародавньої притчі. Посеред шляху лежав пес, повз нього проходило безліч людей, і кожен з них, проходячи поводив себе по-різному. Одні обережно обходили боком, щоб не наступити на нього, інші боляче штовхали, щоб не заважав, ще одні охоче жбурляли камінням або голосно на нього кричали. А неподалік сидів старий жебрак. Дивився він на все це та й запитав у пса: “Чому ти тут лежиш?”, на що той відповів: “Я шукаю собі доброго хазяїна”.

Якщо цю притчу перекласти мовою сьогодення, то можна сказати, що наше з вами життя — той самий шлях, посеред якого є ми. На ньому ми зустрічаємося та спілкуємося з різними людьми, всі вони по-різному до нас ставляться. Тому можна стверджувати, що будь-яка людська діяльність неможлива поза спілкуванням. Отже, комунікація є важливим елементом діяльності людини.

Згідно річного плану роботи закладу у листопаді практичним психологом Гузик С. М. було проведено тренінгове заняття з педагоггами “Розвиток навичок вербального і невербального спілкування”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *