Шановні  батьки!

Знання  однієї  мови  дозволяє

увійти  в  коридор  життя,

знання  двох  мов  –  відкриває

вам  усі  двері  у  цьому  коридорі.

Франк  Сміт

Малюки  –  це  особливий  народ.  Саме  тому,  англійська  мова  для  дошкільнят  –  це  гра.  Тільки  через  таку  форму  можна  досягти  позитивних  результатів  і  сформувати  у  дитини  позитивне  ставлення  до  іноземної  мови.

Для закріплення  матеріалу  радимо  організовувати  «домашні  уроки»  англійської  мови.

У  цьому  вам  допоможуть  кілька  порад:

1.  Необхідно  дати  дитині  зрозуміти,  що  навчання  –  це  радість  обом,  –  і  вам,  і  вашій  дитині.

2.  Говорити  потрібно  невимушено,  зрозуміло,  голосно  та  з  ентузіазмом.

3.  Повсякчас  демонструйте,  що  вірите  в  здібності  своєї  дитини.

4.  Постійно  давайте  їй  нову  інформацію.

5.  Дозуйте  новий  матеріал  невеликими  порціями.

6.  Давайте  дитині  трішки  менше  інформації,  ніж  вона  здатна  ввібрати  за  один  урок,  тоді  вона  буде  хотіти  більше,  то  це  ознака  вашого  успіху.

7.  Підносьте  знання  як  подарунок.

8.  Не  будьте  нудні.

9.  Навчайте  дитину  цілеспрямовано  й  організовано.

10.  Використовуйте  якнайбільше  яскравого  наочного  матеріалу.

Пам’ятайте,  що  діти  найкраще  запам’ятовують  інформацію  у  піснях,  віршиках  та  в  процесі  гри.

Пам’ятайте  основне:  ваші  діти  –  найкращі!!!

Не  варто  очікувати  від  дітей  миттєвого  результату  та  віддачі.  В  дошкільному  віці  у  дітей  формуються  пасивні  знання,  що  активно  будуть  використовуватись  під  час  подальшого  вивчення  мови

Джерело інформації: