Семінар-практикум «Медіа –та цифрова компетентність як основа медіа культури педагогічних працівників ДНЗ»

Заняття 3 “Використання ресурсів в мережі інтернет” (Пошук інформації в Інтернеті. Електронна пошта GMAIL)

Підготувала та провела музичний керівник Марчук М. Л.

Кількість користувачів мобільних телефонів та Інтернету щодня невпинно збільшується. Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп’ютером і орієнтуватися в інтернет-просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати та читати. Комп’ютер – не лише розвага, але й засіб спілкування, самовираження та розвитку. У кіберпросторі існує велика кількість спеціальних сайтів, адресованих дітям різного віку. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини та сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв’язання завдань. Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі дитині необхідно вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережах.

Наше завдання як дорослих, педагогів – навчити дітей використовувати Інтернет правильно. Так само, як ми вчимо дітей безпеки в реальному житті, нам необхідно навчити їх безпечній поведінці у віртуальному житті – в Інтернеті.