Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно, надаючи самодопомогу чи допомоги іншим.

В дошкільному навчальному закладі № 12, відповідно до річного плану та наказ  по ДНЗ №12  від 31.10.2019 № 61-аг з 04.11по 08.11.2019 року  проведено «Тиждень безпеки дитини».

Метою Тижня знань безпеки дитини було: поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного характеру та відпрацювання стериотипів поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Протягом Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в усіх вікових групах проведені різні заходи та форми роботи з дітьми (заняття, розваги, бесіди, екскурсії, тощо)