«Тиждень безпеки дорожнього руху»

З 17 по 21 травня 2021 року  у ДНЗ № 12 проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

За розробленим планом заходів передбачено різноманітні форми та методи роботи з вихованцями та їх батьками щодо попередження травмування та загибелі дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

Під час проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» проведено ряд заходів:

• розроблені методичні рекомендації для педагогів по організації роботи з дітьми та батьками з зазначеного питання;
  • розміщена інформація в куточку для батьків;
  • поновлені матеріали куточків в групах з  безпеки дорожнього руху;
  • заняття: «Транспорт та його роль в житті», «Правила дорожнього руху», «Дорожні знаки відкривай – абетку безпеки вивчай», «Сигнали Світлофора»;
  •  бесіди: «Дорожні знаки – азбука водіїв та пішоходів», «Види транспорту», «Правила поведінки в транспорті»,  «Небезпека на дорозі», «Безпека на вулиці»;
  • дидактичні ігри: «Червоний, жовтий, зелений», «Знайди потрібний знак», «Транспорт»;
  • рухливі ігри: «Горобчики і автомобілі», «Ми – машини»,, «Стій! Увага! Йди!», «Червоний, жовтий, зелений», «Кольорові автомобілі»
  • сюжетно-рольова  гра:  «Водії», «Подорож рідним містом»;
  • виставка дитячих малюнків на тему: «Дитинству – безпечні дороги».